Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Lužnice- Nová řeka- Nežárka

Červen 2010
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Kdy 18.6.2010
Kde Třeboňsko
Pořádá Zbyněk
Sraz V Majdaleně
Celkem dní: 3
Typ veřejná
Vloženo dne 14.6.2010
Vložil Zbyněk
Obtížnost nízkáI letos vyrazíme na vodu a vybral jsem tentokrát námi dosud opomíjenou Lužnici, jednu z nejpopulárnějších českých vodáckých řek. Ideální bude nakombinovat plavbu se stokou Novou řekou, která odvádí část vody z Lužnice do Nežárky. Výhodou této trasy je prakticky celoroční dostatek vody, který nám umožní tentokrát umístit termínově akci do druhé poloviny června, kdy by již mělo být tepleji (mnozí si pamatují loňskou pohromu s počasím).

Etapy není možné moc kombinovat, kempů je zde málo, takže jako ideální varianta se jeví: sobota: kemp Majdalena (na Lužnici)- kemp Jemčina (na Nežárce)- asi 19,2 km a neděle: Jemčina- Hamr- 15 km.  Noclehy tedy v kempech v Majdaleně a Jemčině- v obou je kompletní sociální zařízení. Do Majdaleny se dá dojet pohodlně z Prahy vlakem, z cíle je to na vlak několik km, stejně počítám spíš s dopravou auty. Ty bychom tradičně využili k převozu věcí po obě rána a odpoledne.

Hlašte se co nejdřív kvůli lodím, vybral jsem půjčovnu Marie. Už jsem zaplatil zálohu za zatím sedm kánoí na Lužnici, je to 50% z celkové ceny, která dělá 162 Kč/osobu a víkend neboli za loď a den včetně pádel a barelů, doprava bude zdarma. Cena je hodně nízká a odpovídá i tomu, že jde o laminátové lodě, prý do nich ale nezatéká :-). Info o platbě jsem rozeslal mailem. Pokud někdo budete chtít vestu, tak to nahlašte dopředu.

Detaily k dopravě, času odjezdu, rozmístění do stanů a lodí probereme po mailech, případně telefonicky. Obrátím se na vás hromadným mailem.

V tuto chvíli počítám s tímhle rozhozením do aut:

1. Octavia Combi z Teplic: Martin, Eva, Zbyněk, Jirka(Bedrych)

2. Citroen Xsara Picasso: Luky, Alena, Eva, Petr, Radim

3. Octavia: Michal, Věrka, Andrea, Lenka, Petr Č.

4. Fabia Combi: Petr P., Aleš, Věra, Ondra

vlakem: Dana, Jana, Maruška

S těmi, kdo ještě nemají jasno, s kým budou ve stanu, si dáme vědět mailem.

 

Vhodné pro: nováčky, aktivní členy, děti, vodáky, psy, karbaníky, kytaristy, plavce

Kdo se zúčastní (21):   Alena*, Aleš N*, Andrea*, Dana*, Eva*, Eva Tulisová*, Jana*, Lenka H.*, Luky*, Martin*, Michal*, Petr*, Petr P.*, Radim*, Věra*, Věrka*, obrázek výletníka Ondra, obrázek výletníka Zbyněk, obrázek výletníka Bedrych,  Maru M,  Ptolemaios

* Anonymně

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Počasí Galerie

Napsat komentář

Reklama