Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Radváňovice 2014

Výlet s výletnikama do Radváňovic
Vzpomínka na setkání setkání na chalupě

Výletníci - Radváňovice 2014

20.6 - 22.6.2014

 

Pátek 20.6.

Přijeli jsme kolem 17 hodiny. Hodinku po nás přijel Jirka Chadima. Vašek s Jirkou se dívali na fotbal a čekali jsme kdy přijede Ondra s Tomáškem. Přijeli kolem deváte hodiny. Děti si ještě hráli venku a my jsme připravovali grilování. Sestava byla kompletní. Děti jsme zahnali spát ve 22:15 a pak jsme ještě poseděli.

 

Sobota 21.6.

Ráno vstáváme kolem půl deváte. Tomášek by nejraději na výlet někam do skal, ale Ondra ho přesvědčí, ať se jedeme podívat do Radváňovic. Jedeme dvěma auty. Zjišťujeme, že v parku je nový lanový park a nový minigolf. Jako první jdeme do Geoparku, kde je i Lanový park. Jirku, by lezení v lanové parku lákalo, kdyby měl správného parťáka pro lezení. Nakonec si Lanový park zkouší Tomášek, samozřejmě v části určené pro děti, ale i tak nebylo to vůbec jednoduché, pán co dělal dozor při lezení, říkal, že ta trasa je obtížností srovnatelná s dospělou, rozdíl je jen výška.

V geoparku se taky stala jedna příhoda, Onra si chtěl přejít po takových tlapách jezírko, chytla ho však křeč do nohy a tak do jezírka jednou nohou spadl. Naštěstí to jinak dobře dopadlo, že si nic nezlomil.

V areálu si děti zadováděli, zahráli jsme si minigolf, byla tam pohádková soutěž, které se zúčastnil Tomášek.

Odjízděli jsme asi kolem 15 hodiny.

Na chalupu kolem 17 hodiny dorazil Martin Hladík. Přivezl také maso, grilovali jsme a jedli skoro pořád. Dovezl i láhev medového Jamesona. Pár panáku jsme si dali. Jirku to nakonec nějak zmohlo, že odpadl a usnul. A tak večer jsme pokračovali bez Jirky. Nicméně moc jsme se bavili u společenské hry Alias, kterou jsme naučili i kluky. Hlavně Tomovi moc dobře hra šla.

Když jsme dali kluky spát, hráli jsme ještě dál, tentokrát trošku už necenzurovanou verzi.

 

Neděle 22.6.2014

Úklid a kolem 12 hodiny odjezd domů.

Vložil: Gladiola. Vloženo: 24.6.2014. Poslední úprava: 24.6.2014.

Napsat komentář

Reklama